Dodany: 2013-05-24 12:52:51

 

Welcome to the PunchCzasem dobry filmy side by side nie ma zbyt wiele do zaoferowania swoim widzom. Często filmy online hd okazuje się produkcją totalnie przeciętną i nie wzbudzającą żadnych emocji. To mankament jaki dość często pojawia się w większości nowych film online.

 

Akcja film Welcome to the Punch toczy się na wyspach Brytyjskich to wybuchowy film online.

Główny bohater to nikt inny a w zasadzie kryminalista ukrywający się poza Anglią na emeryturze. Musi jednak wrócić do kraju kiedy jego syn zostanie niesłusznie oskarżony o popełnienie przestępstwa. Po powrocie między nim a jego odwiecznym wrogiem wybuchnie nowa walka. Policjant, który ścigał go całe życie postanawia wykorzystać nadarzającą się okazję do schwytania zbiega.

 

W trakcie walki okaże się, że na światło dzienne zaczną wychodzić coraz to większe tajemnice z przeszłości. Kiedy ujrzą światło dzienne to wszystko może się skomplikować. Nie wiedzieli nawet co dzieje się w tle ich walki ze sobą. Teraz się dowiedzą. Przekonanie się o tym jak bardzo bolesna może być prawda dotknie obu bohaterów. Fabuła film Welcome to the Punch może wciągnąć.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Welcome to the Punch
Nick: