Dodany: 2013-05-24 12:58:03

 

PanaceumDobry filmy side by side online koncentruje się na tym czego oczekują widzowie. Dostarczenie widzom tego czego chcą to zadanie niezwykle trudne, przekona się o tym każdy, kto chce trafić w gusta mas a to udaje się tylko poszczególnym film online.

 

Rzadko który spośród dobrych filmy 3 d online okazuje się dobry przez lata. Przeważnie raz obejrzany odchodzi w wieczne zapomnienie. Czy tak będzie z film Panaceum? Fabuła jest dosyć ciekawa choć pomysł wydaje się bardzo mocno nadwerężony i wyeksploatowany. Głowna bohaterka niedawno została wdową i po stracie męża nie może powrócić do rzeczywistości ani się w niej odnaleźć na nowo.

 

Poukładanie sobie życia staje się naprawdę trudne po takiej tragedii ciężko jest wrócić do normalnego świata. Jak się pozbierać? Ma jej w tym pomóc lekarz psychiatra wybitny specjalista w swoim fachu. Przepisuje jej nic innego jak zwykłe prochy na znieczulenie bólu i otępienie umysłu. Tak wygląda leczenie, powoli leki zaczynają zamieniać życie dziewczyny w prawdziwy koszmar i to nieodwracalnie zmienia jej dotychczasowe życie w okamgnieniu. Jak dalej potoczy się życie młodej wdowy? Trzeba zobaczyć film Panaceum.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Panaceum
Nick: