Dodany: 2013-11-08 14:16:18

 

Fun SizeJeśli na co dzień szkoda Wam czasu na oglądanie filmów, które nie mają w sobie nic poza przygodami, które nie dość, że nie są realne to jeszcze słabo wykonane jakościowo pod względem akcji – to z pewnością nie powinniście porywać się na film Fun Size online.

 

film Fun Size online to opowieść dla młodzieży, w której fabułą jest zniknięcie małego chłopca w dzień halloween i poszukiwania go przez siostrę tego chłopca. filmy online, które mają za zadanie nas wciągnąć w przygodę – zazwyczaj są zrobione tak, że niestety to się nie udaje.

 

Tak jest i z tym filmem. filmy online jak te zrobione są na zbyt błahej i mało interesującej fabule, która w dodatku okazuje się być bardzo łatwo przewidywalna, nawet dla dziecka, które już po kilku minutach tego filmu – okazuje się, że doskonale wie co odbędzie się dalej. filmy online takie powstają więc z niewiadomych przyczyn, i choć mają też bawić, wcale tak nie jest. Zanim zdecydujemy się na filmy online, najlepiej najpierw sprawdźmy recenzje i opinie innych widzów, w ten sposób ominiemy te filmy, które nie są warte uwagi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fun Size
Nick: