Dodany: 2013-11-12 10:18:13

 

Mój rowerTakiego filmu w polskim kinie jeszcze nie było. Reżyser opowiada tym filmem swoje życie, a konkretnie nawiązuje do sytuacji , w której on się wychowywał, dlatego też film nie ma w sobie niczego ze sztuczności , czy nadmiernej interpretacji.

 

film Mój rower online to opowieść o trzech mężczyznach z jednej rodziny, w której nigdy nie było łatwo. Na starość jednego z nich opuszcza żona, a wnuk i syn starają się mu pomóc odnaleźć ją i przekonać by wróciła. film Mój rower online to nie tylko taki główny cel – pokazanie poszukiwań, to również i przede wszystkim film o kontaktach między synem, ojcem, a wnukiem, o tym jak bardzo różni się komunikacja między nimi i to jak patrzą na świat.

 

filmy online takie o rodzinnych napięciach nigdy nie są filmami łatwymi, tak jest też i w tym przypadku. filmy online polskie mają to do siebie jednak, że doskonale sprawdzają się jako takie właśnie, autentyczne opowieści o nas i naszym nieidealnym życiu. filmy online takie lubimy najbardziej, bo nie czujemy się oszukiwani przez kinematografię tym, co widzimy. W tym przypadku film to samo sedno relacji rodzinnych w niemal każdym domu, bez zbędnego kolorowania rzeczywistości..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mój rower
Nick: