Dodany: 2013-11-12 10:35:50

 

Piękne istotyNie ma dziś metody, która pomogłaby nam z góry wiedzieć , rozpoznawać z jakim filmem mamy do czynienia, a także który z nich ma rzeczywiście coś do przekazania nam – widzom, a który kompletnie niczego nie wniesie do naszego życia. Takim filmem, który zdecydowanie po raz kolejny powtarza znaną wszystkim już chyba fabułę miłości człowieka z istotą spoza świata jest film Piękne istoty online.

 

film Piękne istoty online rzeczywiście nie ma w sobie niczego ponadto, co już znamy, czy już widzieliśmy, ale jest to film, który powtarza utarte schematy, podobny rodzaj zdarzeń, a przy tym igra z tymi samymi uczuciami człowieka.

 

filmy online takie nie są więc warte naszej uwagi, pod warunkiem, że cenimy swój czas i to, czy lubimy oglądać po kilka razy to samo tylko w innym wydaniu, czy też nie. filmy online, jak film piękne istoty to produkcje, które uderzają tylko do tych, którzy wciąż nie nacieszyli się jeszcze takimi postawami i filmami jak cała saga zmierzchu i tym podobne. Te filmy online są wręcz gorszą wersją tego, co już widzieliśmy, ale również słabą podróbką tego, co można by chcieć jeszcze zobaczyć. Takie filmy online zwyczajnie nie są godne naszej uwagi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Piękne istoty
Nick: