Dodany: 2013-11-12 10:48:21

 

Miłość i HonorJeśli filmy o wojnie, to również filmy o miłości. Takie zestawienie jest dziś niemal nieodłączne dla tych wszystkich, którzy tworzą dziś filmy online. Dlatego tez film Miłość i Honor online to kolejne tego typu połączenie, które przyszło automatycznie.

 

filmy online, jak film Miłość i Honor online nie zawiodą nikogo, kto chciałby się przyjrzeć nie tylko temu, czym jest miłość, ale i to uczucie wystawione na ciężką próbę. Tak jest w przypadku filmu, który tu omawiamy.

 

filmy online zazwyczaj starają się pokazać, że miłość ta prawdziwa to taka, która nie jest wystawiana na pokusy, ani też nie jest czymś, co jest w stanie przeminąć. Czy tak będzie w każdym wypadku? Filmy online, jak ten film nieco zadają kłam temu, czym jest w istocie to przekonanie o miłości, która przetrwa wszystko i jest w stanie poczekać. Filmy online , jak ten pokazują również, że czasami, jedna ze stron nie chce i nie jest w stanie poczekać, nie kontroluje tego i nie chce tego kontrolować. Dlatego też ten film nie jest dla idealistów, którym zawali się świat w momencie, kiedy okaże się, że świat ten jest inny niż do tej pory sobie wyobrażaliśmy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Miłość i Honor
Nick: