Dodany: 2013-11-12 10:49:33

 

Jurassic AttackCoraz mniej dziś powstaje filmów, które wykorzystują w większości technologię komputerową do tworzenia filmów, gdzie głównym nośnikiem jest przede wszystkim to, jakie efekty specjalne powstały. filmy online, jak film Jurassic Attack online wymierają i można śmiało o tym powiedzieć.

 

Co ciekawe, można również ufać, że takie filmy zwyczajnie nudziły widzów, którzy są dziś znacznie bardziej wymagający niż kiedyś, kiedy wystarczyło kilka biegających potworów w dobrej jakości z głośnym dźwiękiem. filmy online takie nie sprawdzają się dla widza masowego. film Jurassic Attack online może i ciekawie jest obejrzeć, ale jest to film, który raczej nie jest w stanie zagościć w naszej głowie na dłużej niż tydzień.

 

filmy online takie szybko usuwamy z pamięci, bo nie tylko niczego w sobie nie mają, ale przede wszystkim są na bardzo przeciętnym poziomie wykonania. Takie filmy online wciąż nadają się jedynie na duży ekran, a jako filmy w sieci nie mają już w sobie zupełnie niczego. Ten film również możemy uznać, za taki, który kończy swego rodzaju epokę takich filmów wysokobudżetowych, które jednak nie miały pokrycia w oglądalności..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jurassic Attack
Nick: