Dodany: 2013-11-12 11:45:19

 

Droga życiafilm Droga życia online to film o odnajdowaniu siebie gdzieś daleko, gdzie to swoje ja się zatraciło, gdzieś gdzie wszystko wydaje się być inne, lepsze.

 

filmy online, jak film Droga życia online to opowieść o tym, jak człowiek, który stracił syna musi odnaleźć właśnie samego siebie w nowym życiu bez syna, który był dla niego wszystkim. filmy online nie wskazują nam odpowiedzi – pokazują jedynie, jak nasz główny bohater będzie starał się odnaleźć siebie wśród tego, co zostało mu po synu i po nim samym, kiedy rozsypał się na kawałki po śmierci najbliższej mu osoby. Film pokazuje jak wyrusza w podróż w góry, dokładnie ta sama trasą co jego syn, tyle tylko, że jego celem nie jest zdobycie same w sobie szczytu, a zdobycie go dla syna, zdobycie go po to, by odzyskać swój cel w życiu.

 

filmy online takie bywają trudne emocjonalnie, często ciężko nam jest się postawić w podobnej sytuacji i większość z nas raczej unika takich porównań, jednak często też zdarza się tak, że jednak jesteśmy w takiej sytuacji i takie spojrzenie z góry na siebie jest bardzo ważne. Tak właśnie zamierza zrobić nasz główny bohater, który wybiera się w góry właśnie po to, by spojrzeć na wszystko inaczej i tak, ja gdyby zaczynał wszystko od początku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Droga życia
Nick: