Dodany: 2013-11-12 12:03:47

 

Gran Torinofilm Gran Torino to nie tylko film, który polecamy wszystkim miłośnikom motoryzacji ze względu na niesamowity obiekt, jaki pojawia się w tym filmie, a mianowicie samochód gran torino.

 

To również film, który pokazuje znacznie więcej. To jeden z lepszych filmów o prawdziwej przyjaźni i likwidowaniu uprzedzeń jaki powstał w amerykańskim kinie. film Gran Torino to nie tylko opowieść o dwóch mężczyznach, którzy zaprzyjaźniają się w niebywałych okolicznościach, ale to również film, który ma w sobie masę przesłanek mówiących o tym, że tak naprawdę uprzedzamy się i uogólniamy wtedy, kiedy boimy się ludzi, kiedy nie znamy ich i z tej niewiedzy właśnie wypływa to co złe.

 

filmy online o tolerancji mówią wiele, a ten film zdecydowanie jest jedną z lepszych produkcji, w której tak wyraźnie zaznaczone jest właśnie to, że tak wielu z nas niszczy sobie życie uważając innych za niegodnych siebie. filmy online takie pokazują nam więc drogę, pokazują, że nie tylko możemy się w swoim życiu wielokrotnie mylić, ale również ta pomyłka może nas sporo kosztować.Dodaj nowy komentarz do artykułu Gran Torino
Nick: