Dodany: 2013-11-12 12:06:46

 

Safe Havenfilm Safe Haven online to piekna opowieść, w którą aż trudni uwierzyć. film Safe Haven online opowiada historię dziewczyny, która ucieka przed swoim oprawcą, w małym miasteczku, w którym wydaje jej się, że zostanie na zawsze bezpieczna.

 

Zatrudnia się w małej knajpce, gdzie jest kelnerką i poznaje miłego mężczyznę, który jest wdowcem i ma dwójkę wspaniałych dzieci. Film pokazuje, jak para zbliża się do siebie, jednak dziewczyna nie wyjawia chłopakowi całej tajemnicy nie wyjawia, że tak naprawdę wciąż ma męża, tyle tylko, że ją katował i jest alkoholikiem. filmy online takie to nie typowe filmy o miłości, to film o zabarwieniu dramatu. filmy online dramaty mają to do siebie, że ciężko czasem odróżnić co jest fikcją, a co prawdą, kiedy fabuła załamuje się w pewnych momentach.

 

filmy online, jak ten kochamy jednak, bo są ludzkie, bo nie tylko pokazują kolorowy świat, w którym każdy jest szczęśliwy, ale pokazują również świat z tym wszystkim, co nas trapi, co nas krzywdzi i co sprawia, że taka naprawdę wciąż nie jesteśmy zadowoleni z życia w pełni, bo zawsze jest coś. Filmy online takie pokazują również, że to, co jest dla nas najważniejsze i zbawienne to ludzie, którzy są z nami i którzy pomagają nam podjąć decyzję o nas, wspierają nas i kochają..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Safe Haven
Nick: