Dodany: 2013-11-12 12:15:33

 

Nagrody DarwinaChyba każdy z nas słyszał już o tak zwanych nagrodach darwina. To nagrody, które powinny otrzymywać osoby, które zabiły się, wpłynęły na swoją śmierć w najbardziej nietypowy, a wręcz głupi sposób. filmy online o tym jeszcze nie powstają masowo, ale kilka komedii już się pojawiło.

 

Jedną z takich komedii jest film Nagrody Darwina online. film Nagrody Darwina online pokazują właśnie to, co nazywamy głupota ludzi. filmy online takie pokazują, że nie tylko w naszym świecie jest masa ludzi, którzy najwyraźniej zapomnieli, że są istotami myślącymi, ale również, że istnieje w nich coś, co ma za zadanie pomóc im w radzeniu sobie w życiu.

 

filmy online takie to typowe komedie, bo jak inaczej potraktować temat ludzi, którzy celowo chcą się zabić, a giną w przypadkowy, najbardziej zaskakujący sposób. Filmy online, jak ten to pokazywanie nieco w krzywym zwierciadle ludzkich zachowań, z których powinniśmy drwić, by rzadziej się zdarzały, by nie było konieczności wynajmowania ludzi, którzy będą śledzić takie osoby, potencjalnych zdobywców nagród dariwna i pilnować, by jednak niczego sobie nie zrobiły. O tym właśnie jest ten film, który polecamy tym, którzy chcą się pośmiać przed telewizorem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nagrody Darwina
Nick: