Dodany: 2013-11-12 12:21:28

 

Złodziej tożsamościfilm Złodziej tożsamości online to film, który opowiada o tym, jak dziewczyna, która w swoim życiu niewiele przeżyła i niewiele widziała chce to szybko nadrobić.

 

Jednak aby to wszystko mniej ją bolało finansowo postanawia okraść mężczyznę z jego tożsamości i za jego pieniądze na jego rachunek doskonale się bawić. film Złodziej tożsamości online to doskonała komedia, która porywająco prowadzi nas przez wszystkie sytuacje z naszą główną bohaterką.

 

filmy online takie są nie tylko niesamowita odskocznią od tego, czym jest szary, smutny dzień, ale również nasze własne problemy. filmy online takie to również coś, co ma pokazać, że utrata takiej tożsamości może prowadzić do masy przezabawnych zdarzeń, tyle tylko, że nasz główny bohater nie będzie tego tak odbierał. filmy online takie to coś innego, komedia, jakich wiele, jednak z czymś więcej, z inną historią niż te, które znamy, dzięki czemu nie nudzi nam się i nie staje się dla nas czymś, co już widzieliśmy tyle tylko, że w innej odsłonie. Ten film trzeba zobaczyć i z pewnością nie stwierdzimy, że straciliśmy czas. To doskonała okazja do tego by się rozerwać, zobaczycie sami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Złodziej tożsamości
Nick: